Przyczepa lekka - zabudowa busów Katowice Warszawa Bydgoszcz Poznań Szczecin Łódź zabudowa busów Katowice Warszawa Bydgoszcz Poznań Szczecin Łódź

Przyczepa lekka

Jak przewozić sporą ilość przedmiotów, mając auto osobowe?

Przed dylematem jakim jest przewiezienie sporej liczby przedmiotów, kiedy posiadamy tylko auto osobowe, staje wielu z nas. Czasem potrzebuje się większej powierzchni do przewożenia w trakcie przeprowadzki. Wszelkiego rodzaju zużyte sprzęty RTV i AGD, które chcemy zawieźć do skupu tego typu sprzętów elektronicznych, wycieczka na złom lub wysypisko po porządkach roku, generują potrzebę posiadania czegokolwiek, co pomoże nam to przemieścić. Taczka? A może wózek? To żadne rozwiązanie, a może po prostu humorystyczne rodem z ‚Sąsiadów’.
Na pomoc przychodzi przyczepa lekka. Jest to przyczepa o masie mniejszej niż 750 kg. Można ją przymocować do właściwie każdego rodzaju auta osobowego. Jeśli mamy motocykl i marzy nam się przyczepa lekka, pamiętajmy by nie przekraczała masy 100 kg. No i najważniejsze: całkowita masa przyczepy nie może przekraczać masy pojazdu, który ma ją pociągnąć. Przyczepa lekka jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców osobówek!Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap